Beskrivelse
920-010778
Logitech Master Series MX Mechanical Mini – Tastatur – bakbelysning – trådløs – Bluetooth LE – QWERTY – Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) – tastsvitsj: Clicky – grafitt
kr 1 500,00 eksl. mva.
2 på lager (kan også restbestilles)
920-010778
| Vekt | ,86 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 33 × 15 × 5,1 cm |
| Grensesnitt | Bluetooth LE |
| Produktfarge | Grafitt |
| Kontinuerlig audio playback tid | 10 måneder |
| OS påkrevd | Android, Apple iOS 14 eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 10.15 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-C-ladekabel |
| Typeprodukt | Oppladbar |
| Type kontrollenhet | Tastatur |
| Bakbelysning | Ja |
| Produktbredde | 31.26 cm |
| Produktdybde | 13.155 cm |
| Produkthøyde | 2.61 cm |
| Plassering og layout | QWERTY Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |