Logitech Pebble 2 Combo – Tastatur- og mussett – trådløs – Bluetooth LE – tonalhvit
kr 546,00 eksl. mva.
37 på lager (kan også restbestilles)
Defy Boring med Pebble 2 Combo laget av resirkulert plast]. Den minimalistiske, slanke designen gjør den like ikonisk som deg og super bærbar. Par opptil 3 trådløse enheter og bytt enkelt mellom enheter med et knappetrykk. Bruk produktene på din måte med de tilpassbare Fn-snarveien og museknappen.

| Vekt | ,6 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | Bluetooth LE |
| Produktfarge | Tonalhvit |
| Kontinuerlig audio playback tid | 36 måneder |
| Typeprodukt | AAA-type |
| Type kontrollenhet | Tastatur- og mussett |
| Ytelse | 400 – 4000 dpi sanntidssensitivitet |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 36.2 cm |
| Produktdybde | 13.4 cm |
| Produkthøyde | 3.6 cm |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |