Logitech Logi Dock Flex – Administrert dokkingstasjon – power adapter included
kr 6 818,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Logi Dock Flex er en administrert dokkingstasjon som gjør det enkelt å reservere egnet skrivebord for de ansatte og administrere enheter for IT.
| Vekt | 2,63 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – 1.5 m |
| Nettverksstandarder | Bluetooth 5.0, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Strømkildetype | Strømadapter – ekstern |
| Egenskaper | ARM TrustZone, cable management, Public Key Infrastructure (PKI), sikkerhetsspor (kompatibel med Kensington-sikkerhetslås), symmetrisk nøkkelkryptering |
| OS påkrevd | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs, kablet |
| Type kontrollenhet | Administrert dokkingstasjon |
| Produktbredde | 20.1 cm |
| Produktdybde | 17.69 cm |
| Produkthøyde | 14.12 cm |