Beskrivelse
Logitech Rally Mic Pod – Mikrofon – hvit – Skype Certified, Zoom Certified, Cisco Webex Certified – for Rally Bar, Plus; Room Solution Large
Logitech Rally Mic Pod – Mikrofon – hvit – Skype Certified, Zoom Certified, Cisco Webex Certified – for Rally Bar, Plus; Room Solution Large
kr 4 726,00 eksl. mva.
167 på lager (kan også restbestilles)
Logitech Rally Mic Pod – Mikrofon – hvit – Skype Certified, Zoom Certified, Cisco Webex Certified – for Rally Bar, Plus; Room Solution Large
| Vekt | ,38 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 12,5 × 12,5 × 5 cm |
| Funksjoner | RightSound-teknologi, Stum LED-indikator |
| Kompatible produkter | Logitech Rally Bar, Plus Logitech Room Solution Large |
| Produktfarge | Hvit |
| Produkttype | Mikrofon |
| Anbefalt bruk | Konferanse |
| Mikrofonfrekvens | 90 – 16000 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | -27 dB |
| Kabel standard | Mikrofonkabel – 2.95 m |
| MEMS mikrofon | Rundtstrålende – 90 – 16000 Hz |
| Mikrofonretningstype | Rundtstrålende |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Skype Certified, Zoom Certified, Cisco Webex Certified |
| Støyreduksjon | Ja |