Beskrivelse
Logitech HD Pro Webcam C920 – Nettkamera – farge – 1920 x 1080 – lyd – USB 2.0 – H.264
Logitech HD Pro Webcam C920 – Nettkamera – farge – 1920 x 1080 – lyd – USB 2.0 – H.265
kr 971,00 eksl. mva.
105 på lager (kan også restbestilles)
Logitech HD Pro Webcam C920 – Nettkamera – farge – 1920 x 1080 – lyd – USB 2.0 – H.264
| Vekt | ,2 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,1 × 8 × 5,3 cm |
| Kabler inkludert | 1 x USB-kabel – integrert – 1.5 m |
| Maksimal video oppløsning | 1920 x 1080 |
| Video formats støttet | H.265 |
| Egenskaper | 1080p full HD-filmopptak, 1080p Full HD-video Skype-oppringing, 720p HD-videoanrop, Carl Zeiss-optikk, Logitech Fluid Crystal Technology, Skype-kompatibel |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Inkludert programvare | Logitech Vid HD |
| Konnektivitetsteknologi | Kablet |
| Lydstøtte | Ja: innebygget stereomikrofon |
| OS påkrevd | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 64-bit Edition, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 |
| Type kontrollenhet | Nettkamera |
| Typeprodukt | Farge |