Beskrivelse
Logitech C920e – Nettkamera – farge – 720p, 1080p – lyd – USB 2.0


Logitech C920e – Nettkamera – farge – 720p, 1080p – lyd – USB 2.0
kr 942,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Logitech C920e – Nettkamera – farge – 720p, 1080p – lyd – USB 2.0
| Vekt | ,22 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 14,5 × 7,8 × 5,5 cm |
| Kabler inkludert | 1 x USB-kabel – integrert – 1.5 m |
| Støttet video modes | 1080p, 720p |
| Diagonalt synsfelt | 78 |
| Egenskaper | Google Voice-kompatibel, kompatibel med Microsoft Teams, kompatibel med Skype for Business, Møtekompatibel, RightLight 2-teknologi, Zoomkompatibel |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Konnektivitetsteknologi | Kablet |
| Lydstøtte | Ja: innebygde dobble flerretningsmikrofoner |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.10 eller nyere, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 eller nyere |
| Oppløsning | 1080p, 720p |
| Tilleggsutstyr inkludert | Klipsmontering, Personvernlukker |
| Type kontrollenhet | Nettkamera |
| Typeprodukt | Farge |