Beskrivelse
Logitech BRIO 305 – Nettkamera – farge – 2 MP – 1920 x 1080 – 1080p, 720p – lyd – USB-C
Logitech BRIO 305 – Nettkamera – farge – 2 MP – 1920 x 1080 – 1080p, 720p – lyd – USB-C
kr 639,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Logitech BRIO 305 – Nettkamera – farge – 2 MP – 1920 x 1080 – 1080p, 720p – lyd – USB-C
| Vekt | ,13 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11,4 × 7,5 × 5,8 cm |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – integrert – 1.5 m |
| Maksimal video oppløsning | 1920 x 1080 |
| Produktfarge | Grafitt |
| Støttet video modes | 1080p, 720p |
| Diagonalt synsfelt | 70 |
| Digital forstørrelse | 1 |
| Egenskaper | automatisk klarhetsjustering, automatisk kontrastjustering, automatisk lysjustering, integrert personvernlukker, LED-indikator, mikrofon med støyreduksjonsfunksjon, RightLight 2-teknologi |
| Fokusjustering | Fast fokus |
| Konnektivitetsteknologi | Kablet |
| Lydstøtte | Ja: innebygget mikrofon |
| OS påkrevd | Apple MacOS 10.15 eller senere, Google Chrome OS, Windows 10 eller senere |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Certified for Microsoft Teams, Optimert for Google Meet, Zoom Certified |
| Videoopptak | 1920 x 1080 @ 30 fps 1280 x 720 @ 30 fps |
| Type kontrollenhet | Nettkamera |
| Typeprodukt | 2 MP |