Beskrivelse
Brio er spekket med innovativ teknologi og hever listen for profesjonelt ultra 4K HD videosamarbeid.
Logitech BRIO 4K – Direktestrømningskamera – farge – 13 000 000 piksler – 4096 x 2160 – lyd – USB-C
kr 1 523,00 eksl. mva.
88 på lager (kan også restbestilles)
Brio er spekket med innovativ teknologi og hever listen for profesjonelt ultra 4K HD videosamarbeid.
| Vekt | ,3 kg |
|---|---|
| Kabler inkludert | 1 x USB-A to USB-C cable – 1.5 m |
| Maksimal video oppløsning | 4096 x 2160 |
| Produktfarge | Grafitt |
| Støttet video modes | 1080p, 4K, 720p |
| Diagonalt synsfelt | 65 – 90 |
| Digital forstørrelse | 5 |
| Egenskaper | 1.2 m microphone pick up range, ansiktsgjenkjenning for Windows Hello, automatisk eksponeringskontroll, automatisk kontrastjustering, glasslinse, infrarød sensor, mikrofon med støyreduksjonsfunksjon, RightLight 3-teknologi |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Konnektivitetsteknologi | Kablet |
| Lydstøtte | Ja: innebygde dobble flerretningsmikrofoner |
| Porter | USB-C – 24-stifts USB-C |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Zoom Certified, Google Meet Certified |
| Tilleggsutstyr inkludert | Festbar monteringsklips, Personvernlukker |
| Videoopptak | 4096 x 2160 @ 30 fps 1920 x 1080 @ 60 fps 1280 x 720 @ 90 fps |
| Type kontrollenhet | Direktestrømningskamera |
| Typeprodukt | 13 000 000 piksler |