Beskrivelse
Oppdag den bærbare Bluetooth-høyttaleren med oppslukende 360°-lyd, eksepsjonell bass og adaptiv EQ. Kraftig, fet og episk lyd. Uansett hvor du er.
Ultimate Ears EPICBOOM – Høyttaler – for bærbar bruk – trådløs – Bluetooth, NFC – Appstyrt – trekullsort
kr 4 115,00 Opprinnelig pris var: kr 4 115,00.kr 2,00Nåværende pris er: kr 2,00. eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Oppdag den bærbare Bluetooth-høyttaleren med oppslukende 360°-lyd, eksepsjonell bass og adaptiv EQ. Kraftig, fet og episk lyd. Uansett hvor du er.
| Vekt | 2,48 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Fallsikker, smussikker, Vanntett |
| Maksimal driftsavstand | 55 m |
| Produkttype | Høyttaler – for bærbar bruk |
| Appstyrt | Ja |
| Bluetooth profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| Driverdetaljer | Høyttaler: 2 x høyt/mellomnivå-driver – 1.7" Høyttaler: driver for basshøyttaler – 4.6" |
| Egenskaper | Adaptive EQ, Outdoor Boost, PartyUp-modus |
| Hovedfarge på produkt | Trekullsort |
| Forsterkerenhet inkludert | Integrert |
| Høyttalertype | Aktiv |
| Drift keys | avspille/pause, Bluetooth-kilde, forrige spor, lysmodus, neste spor, strøm på/av, Volum |
| Kontinuerlig audio playback tid | 17 time(r) |
| Lydeffekter | 360° Booming Bass, Spillmodus, Deep Relaxation Mode, Bass Boost, Kino |
| Peak music effekt utgang | 95 dB |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-C-kabel |
| Type strømforsyning | Batteri |
| Typeprodukt | Oppladbar – litiumion |