Beskrivelse
Det er enkelt å utstyre små rom for videokonferanser. Logi Dock Focus Room Kit er en Plug-and-Play-videokonferanseløsning med én kabel for telefonkiosker og fokusrom. En enkelt kabel kobler til og lader de ansattes bærbare datamaskiner. Logi Dock forenkler videomøter og er sertifisert for Microsoft Teams, Zoom og Google Meet. Møtekontroller med ett tastetrykk og kalenderintegrasjon bidrar til å minimere distraksjoner. Seks stråleformende mikrofoner og førsteklasses høyttalere sørger for klare samtaler. Brio-webkameraet hjelper brukerne med å se naturlige ut, selv i svakt lys. Til slutt sørger braketten og kabelsettet for en ren og sikker installasjon for IT-avdelingen.
- Kabelhåndtering
En medfølgende monteringsbrakett og et kabeloppryddingssett fester Logi Dock til bordet på en ren og sikker måte. - Fleksibel installasjon
Du kan trygt distribuere settet i stor skala med flere alternativer for bordmontering. - Støyreduserende høyttalertelefon
Seks stråleformende mikrofoner fanger opp stemmen din tydelig, mens avanserte algoritmer reduserer uønsket bakgrunnsstøy. - Krystallklar lyd
Ekspertinnstilte høyttalere gir krystallklar lyd for videomøter. - Møtekontroller med ett tastetrykk
Kontroller lyd og video, og bli med i et møte med ett enkelt trykk. - Koble til alt
Koble til opptil fem USB-enheter via USB-A og USB-C, og opptil to skjermer via HDMI og DisplayPort. Koble til kablede nettverk via den medfølgende USB-C-til-Ethernet-adapteren. - Bluetooth-tilkobling
Koble til en smarttelefon eller et nettbrett via Bluetooth for å strømme lyd. - Ultra-HD-video
Opplev samtaler ansikt til ansikt med 5x HD-zoom i klar 4K-oppløsning. - Se naturlig ut i alle lysforhold
Logitech RightLight og HDR-teknologi (High Dynamic Range) fanger opp naturlige hudtoner, selv i svakt lys eller motlys. - Justerbart synsfelt
Velg mellom tre forhåndsinnstillinger for diagonalt synsfelt – 65°, 78° eller 90° – for perfekt innramming av videoen.
|
Produkt: |
|
| Produktbeskrivelse: | LOGITECH Dock Focus Room Kit Teams – WW-9004 |
| Beskrivelse: | Logitech Logi Dock Focus Room Kit – Videokonferansesett (Logitech Logi Dock, Logitech BRIO Ultra HD Pro Webcam) – Certified for Microsoft Teams |
| EAN-Kode: | 5099206109230 |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Enhetstype: | Videokonferansesett |
| Settinnhold: | Logitech Logi Dock, Logitech BRIO Ultra HD Pro Webcam |
| Størrelses- og vektdetaljer: | Dokkingstasjon med brakett – Bredde 16 cm Dybde 20.7 cm Høyde 8.8 cm Vekt 1.095 kg
Nettkamera – Bredde 10.2 cm Dybde 2.7 cm Høyde 2.7 cm Vekt 63 g |
| Videoinngang | |
| Type: | Digitalkamera (farge) – ekstern |
| Grensesnittype: | SuperSpeed USB 3.0 |
| Oppløsning på digitalt videoopptak: | 4096 x 2160, 1920 x 1080, 1280 x 720 |
| Videomoduser: | 4K, 1080p, 720p |
| Digital Zoom: | 5 |
| Egenskaper: | 90°-diagonalfeltvisning, 82,1°-feltvisning (horisontal), 52,2°-feltvisning (vertikal), RightLight 3-teknologi, High Dynamic Range (HDR), 13 megapikseloppløsning, Auto Focus, glasslinse, støydemping, 4K ULTRA HD-motor, Windows Hello-kompatibel |
| Lydinngang | |
| Type: | 6-mikrofonsoppstilling – integrert |
| Mikrofondriftsmåte: | Stråleforming |
| Frekvensrespons: | 65 – 8000 Hz |
| Lydutgang | |
| Type: | Høyttaler(e) |
| Frekvensrespons: | 60 – 20000 Hz |
| Inn-enhet | |
| Type: | Kontrollknapper |
| Nettverkstilknytning | |
| Overføringsteknologi: | Trådløs, kablet |
| Datakjedeprotokoll: | Bluetooth |
| Egenskaper: | Sikkerhetsspor (kompatibel med Kensington-sikkerhetslås), cable management |
| Ekspansjon / Tilkoplinger | |
| Grensesnitt: | 1 x audio / video – HDMI
1 x audio / video – DisplayPort 2 x USB 3.1 Gen 1 – 9-pins USB-type A 3 x USB 3.1 Gen 1 – 24 pin USB-C 1 x USB-C Upstream med Power Delivery (100 W) |
| Diverse | |
| Medfølgende kabler: | 1 x USB til USB-C-kabel – 2.2 m
1 x USB-C-kabel – 1 m |
| Inkludert tilbehør: | Monteringsbøyle, maskinvare for kabelhåndtering, Rengjøringssett for USB-C-kabel, USB-C-kabel, USB til USB-C-kabel, USB-C til Ethernet-adapter, personvernslukker |
| Programvaresertifisering: | Certified for Microsoft Teams |
| Tilpassede standarder: | Plug and Play, DisplayPort 1.4 |
| Strømforsyning | |
| Strømenhet: | Strømadapter – ekstern |
| Programvare / Systemkrav | |
| OS påkrevd: | Windows 10 eller senere, Apple MacOS 11 eller senere, Google Chrome OS, Apple iOS, Android |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: |
Begrenset garanti – 2 år |








