Beskrivelse
Logitech Tap IP Appliance Room Solutions Huddle + Small Rooms – Videokonferansesett (Logitech Rally Bar Huddle, Logitech Tap IP) – grafitt
Logitech Tap IP Appliance Room Solutions Huddle + Small Rooms – Videokonferansesett (Logitech Tap IP, Logitech Rally Bar Huddle) – grafitt – power adapter included
kr 27 758,00 eksl. mva.
15 på lager (kan også restbestilles)
Logitech Tap IP Appliance Room Solutions Huddle + Small Rooms – Videokonferansesett (Logitech Rally Bar Huddle, Logitech Tap IP) – grafitt
| Vekt | 5,71 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | SuperSpeed USB 3.0 |
| Kabler inkludert | 1 x HDMI-kabel – 2 m 1 x USB 3.0 type C til type A-kabel – 2.2 m |
| Nettverksstandarder | Bluetooth LE, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Støttet video modes | 4K |
| Strømkildetype | Strømadapter – ekstern |
| Digital forstørrelse | 4 |
| Egenskaper | 128-bit kryptering, AES-koding, ARM TrustZone, cable management, Multicast Proxy-støtte, Public Key Infrastructure (PKI) |
| Hovedfarge på produkt | Grafitt |
| Mikrofonfrekvens | 90 – 16000 Hz |
| Kameratype | Panorering / tipping / zoom |
| Mikrofonretningstype | Rundtstrålende, Stråleforming |
| OS påkrevd | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Oppløsning | 3840 x 2160 |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet, Trådløs |
| Total harmonisk forvrengning | < 2 % |
| Type kontrollenhet | Videokonferansesett |
| Typeprodukt | 10,1"-berøringsskjerm |