Beskrivelse
OPTICAL CABLE 15M
Black Box DISPLAYPORT 1.4 ACTIVE
kr 3 212,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
OPTICAL CABLE 15M
| #I/T | New |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Bærekraftssertifikater | RoHS |
| Båndbredde | 34200 MB/s |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 70 °C |
| HDCP | Ja |
| Kabellengde | 15 m |
| Kabelmateriale | Fiberoptikk/kobber |
| Kontakt 1 | DisplayPort |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | DisplayPort |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Lagringstemperatur (T-T) | -10 – 70 °C |
| Maksimal oppløsning | 7680 x 4320 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |