Beskrivelse
STARTECH.COM Mouse Pad with Hand rest 17x18x2cm Ergonomic Mouse Pad with Wrist Support Non-Slip Base Cushioned Gel Pad
StarTech Mouse Pad with Hand rest, 6.7×7.1x 0.8 in (17x18x2cm), Ergonomic Mouse Pad with Wrist Support, Desk Wrist Pad w/ Non-Slip PU Base for Office/Home/Computer/Laptop – Cushioned Gel Mouse Pad w/ Palm Rest – Musematte med håndleddsstøtte – svart – TAA-samsvar
kr 223,00 eksl. mva.
41 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM Mouse Pad with Hand rest 17x18x2cm Ergonomic Mouse Pad with Wrist Support Non-Slip Base Cushioned Gel Pad
| Vekt | ,318 kg |
|---|---|
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Musematte med håndleddsstøtte |
| Egenskaper | Gelfylt, høyre-/venstre hendt, lettrenseflate, sklifri sokkel |
| Produktmateriale | Polyuretan, termoplast-polyuretan (TPU) |
| Produktbredde | 23 cm |
| Produktdybde | 18 cm |
| Produkthøyde | 2 cm |