HP 727 original printhead black and color standard capacity 1-pack
kr 4 214,00 eksl. mva.
2 på lager (kan også restbestilles)
727/732 DesignJet Printhead
727/732 DesignJet Printhead, matt svart/foto svart/cyan/magenta/gul/grå
Se profesjonelle resultater og rik fargekvalitet. Det 6-fargers originale HP-skrivehodet er designet og testet med skriveren din for å muliggjøre raske utskriftstider og for å gi jevn høy kvalitet og pålitelig ytelse som reduserer nedetid.
| Vekt | ,695 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 17 × 17,5 × 12,5 cm |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 – 40 °C |
| Kompatibilitet | #VALUE! |
| Lagringstemperatur (T-T) | -25 – 55 °C |
| Utskriftsfarger | Cyan, Foto svart, gul, magenta |
| Print teknologi | Termisk blekkskriver |