Beskrivelse
Med Poly Sync 20 USB/Bluetooth smarte høyttalertelefoner høres du profesjonell ut – for konferansesamtaler og musikk uansett hvor du jobber. Ta den med deg uansett hvor du drar – den har opptil 20 timers taletid.
HP Poly Sync 20 – Smart høyttalertelefon – Bluetooth – kablet, trådløs – USB-A, USB-C – svart – Zoom Certified
kr 1 058,00 eksl. mva.
28 på lager (kan også restbestilles)
Med Poly Sync 20 USB/Bluetooth smarte høyttalertelefoner høres du profesjonell ut – for konferansesamtaler og musikk uansett hvor du jobber. Ta den med deg uansett hvor du drar – den har opptil 20 timers taletid.
| Vekt | 0,55 kg |
|---|---|
| Funksjoner | 2m stemmemottaksrekkevidde, Berøringsstyring, støydemping |
| Kompatibilitet | Mac, Windows |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Smart høyttalertelefon – Bluetooth – kablet, trådløs – USB-A, USB-C |
| Anbefalt bruk | Bærbar elektronikk |
| Oppladbart batteri | Høyttalertelefonsbatteri oppladbar – litiumion |
| Bluetooth profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP) |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 5.1 |
| Egenskaper | Akustisk ekkodemping |
| Mikrofonfrekvens | 100 – 7300 Hz |
| Mikrofonsensitivitet | -20 dbV/pascal |
| Batterikapasitet (Wh) | 3200 mAh |
| Trådløs receiver interface | USB (USB Type-A) |
| Drift keys | Dempe, Microsoft Teams-knapp, parmodus, strøm på/av, svare/avslutte, Volum |
| Kontinuerlig audio playback tid | 20 timer |
| Lydeffekter | Bass Reflex System |
| Lydmodus | Mono |
| Trådløs rekkevidde | 30 m |
| Maks. lydtrykk | 86 dB |
| Driverenhet | 40 mm |
| Antall mikrofoner | 3 |
| Batteriladetid | 4 timer |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet, Trådløs |
| Produktformfaktor | Innebygd |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Zoom Certified |
| Signal-til-lydforhold | 68 dB |
| Tilleggsfunksjoner | USB-ladeport |
| Tilleggsutstyr inkludert | Bærepose, festesnor, USB-C til USB-A adapter |
| Bluetooth | Bluetooth |