HP Ink Cart 21/Black Small 1pk
kr 461,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
21 svart original blekkpatron
Ideell for brukere som ønsker laserkvalitet svart tekst. Flott for utdanningsprosjekter, lekser, e-post og brev, økonomi og husholdning.
HP 21 blekkpatroner skriver ut polerte, profesjonelle dokumenter med laserkvalitet svart tekst. HP-blekkpatroner er designet for å fungere sammen med HP-skriveren din for best mulig resultat.
| Vekt | 0,04 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11,5 × 11,5 × 3,5 cm |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 – 35 °C |
| HP-segment | Næringsliv |
| Kompatibilitet | #VALUE! |
| Lagringstemperatur (T-T) | -15 – 35 °C |
| Merkekompatibilitet | HP |
| Black ink cartridges antall | 1 |
| Svart blekk-type | Pigmentbasert blekk |
| Svart blekkvolum | 5 ml |
| Cartridge kapasitet | Standardavkastning |
| Blekk-type | Pigmentbasert blekk |
| Utskriftsfarger | Svart |
| Print teknologi | Blekkstråleutskrift |