Beskrivelse
STARTECH.COM USB-C to HDMI Multiport Adapter 4K Video 100W PD Pass-Through USB 3.0 Hub 5Gbps 1xType-C/1xA Mini Dock
Startech USB C Multiport Adapter, USB-C to HDMI 4K Video, 100W Power Delivery Passthrough Charging, 2-Port USB 3.0 Hub 5Gbps (1xType-C/1xA), USB-C Mini Dock, USB-C Travel Dock – Portable Laptop Docking Station – Dokkingstasjon – USB-C / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 – HDMI
kr 334,00 eksl. mva.
25 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM USB-C to HDMI Multiport Adapter 4K Video 100W PD Pass-Through USB 3.0 Hub 5Gbps 1xType-C/1xA Mini Dock
| Vekt | ,08 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x skjerm/video – HDMI – 19 pin HDMI Type A 1 x USB 3.2 Gen 1 med Battery Charging 1.2 – 9-pins USB-type A 1 x USB-C 3.2 Gen 1 med Power Delivery 3.0 (100 W) – 24 pin USB-C |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – integrert – 34 cm |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Egenskaper | 100 W-effektlevering, DisplayPort Alt Mode |
| Hovedfarge på produkt | Grå |
| Produktbredde | 11.5 cm |
| Produktdybde | 6 cm |
| Produkthøyde | 1 cm |