Contour SliderMouse Pro – Sentrert mus – ergonomisk – utvidet – 6 knapper – kablet
kr 2 814,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Hopp over læringskurven med SliderMouse Pro. Den centret Sliderpad føles umiddelbart kjent, som en touchpad, og holder hendene dine avslappet og kroppsholdningen naturlig. Lindrer smerter i skuldrene, nakken, håndleddene og underarmene dine, mens du nyter jevn og balansert kontroll. Justerbar og bærekraftig, den er enkel å bruke og enda enklere å bli glad i.
| Vekt | 1,58 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Egenskaper | 5 nivåers klikkmotstand, justerbar tippevinkel, programmerbare knapper, Rullehjul |
| OS påkrevd | Apple macOS Monterey, Apple macOS Ventura 13.0, Windows 10, Windows 11 |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Produktmateriale | Resirkulert plast, veganlær |
| Tilleggsutstyr inkludert | Håndleddsstøtte, 2 tastaturhevere |
| Type kontrollenhet | Sentrert mus |
| Ytelse | Sanntidssensitivitetssvitsjing 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpi |
| Buttons antall | 6 |
| Bevegelsesoppløsning | 2800 dpi |
| Bevegelsessensor | Mekanisk |
| Produktbredde | 42.4 cm |
| Produktdybde | 16.5 cm |
| Produkthøyde | 2.3 cm |