Contour Touch – Styrematte – ergonomisk – full størrelse – multi-touch – kapasitiv – 4 knapper – kablet – USB-C
kr 1 122,00 eksl. mva.
16 på lager (kan også restbestilles)
For fagfolk som sliter med skuldersmerter, bringer Contour Touch navigasjonen tilbake til sentrum, slik at du kan peke, klikke og bla uten å rekke til siden. Den glatte glassoverflaten lar deg trykke eller klikke hvor som helst, mens snarveisknapper gir presis kontroll. Legg til håndleddsstøtten i full størrelse, og du har et komfortabelt, smertelindrende oppsett for lange arbeidsdager.
| Vekt | ,69 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | USB-C |
| Egenskaper | Flerfingerberøringsmatte, programmerbare knapper, touchpad |
| OS påkrevd | Windows |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-C til USB-A adapter |
| Type kontrollenhet | Styrematte |
| Buttons antall | 4 |
| Bevegelsessensor | Kapasitiv |
| Produktbredde | 43.45 cm |
| Produktdybde | 11.6 cm |
| Produkthøyde | 1.24 cm |