Contour Design – Håndleddsstøtte for tastatur/mus – utvidet – svart – for SliderMouse Pro
kr 699,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Denne forlengede håndleddstøtten er designet for SliderMouse Pro for å gi deg en mykere og mer komfortabel overgang fra skrivebord til enhet. Den støtter en sunnere arbeidsstilling og gir ekstra plass og polstring, noe som gjør den ideell for brukere med større hender eller lengre fingre som trenger mer plass for å jobbe komfortabelt.
| Vekt | ,38 kg |
|---|---|
| Kompatible produkter | Contour SliderMouse Pro |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Håndleddsstøtte for tastatur/mus |
| Egenskaper | Magnetisk |
| Produktmateriale | Veganlær |
| Produktbredde | 42.48 cm |
| Produktdybde | 16.67 cm |
| Produkthøyde | 2.35 cm |