Tilleggsinformasjon
| Vekt | ,05 kg |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Stottet grafisk opplosning | 5120 x 2880 |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| #I/T | 1 |







