Beskrivelse
Allsidig tilkobling Thunderbolt 4 Smart Dock støtter en rekke grensesnitt, inkludert USB 3.2 Gen 2, HDMI og DisplayPort, slik at brukerne enkelt kan koble til flere enheter og eksterne enheter.
Dell Pro Thunderbolt 4 Smart Dock SD25TB4 – Dokkingstasjon – Thunderbolt 4 – HDMI, 2 x DP, USB-C, 2 x Thunderbolt 4 – 1GbE, 2.5GbE – 180 watt – BTO – med 3 års Basic Hardware Service med Advanced Exchange etter fjerndiagnose
kr 2 763,00 eksl. mva.
155 på lager (kan også restbestilles)
Allsidig tilkobling Thunderbolt 4 Smart Dock støtter en rekke grensesnitt, inkludert USB 3.2 Gen 2, HDMI og DisplayPort, slik at brukerne enkelt kan koble til flere enheter og eksterne enheter.
| Vekt | 1,4 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x Thunderbolt 4-kabel – integrert – 0.83 m |
| Nettverksstandarder | 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | 130 W-strømlevering til Dell-systemer, 3 LED-indikatorer, 96 W-strømlevering til ikke-Dell-systemer, Dell Power Button Sync, fjernadministrasjon av IT, fjerntilgang til oppdateringer uten PC, Kernel Direct Memory Access (DMA) beskytttelse, MAC-adressegjennomløp, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat), støtte for Preboot Execution Environment (PXE), wake on LAN |
| OS påkrevd | Google Chrome OS, Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu 24.04, Windows 10, Windows 11 |
| Produktbredde | 20.5 cm |
| Produktdybde | 9 cm |
| Produkthøyde | 3.525 cm |