Beskrivelse
STARTECH.COM Universal Laptop Docking Station – USB-C & USB 3.0 – Dual 4K DP & HDMI – 100W PD – Mac Windows & Chrome OS – 4x USB
Startech USB-C & USB-A Dock, Hybrid Universal Laptop Docking Station with 100W Power Delivery, Dual Monitor 4K 60Hz HDMI & DisplayPort, 4x USB 3.1 Gen 1 Hub, Gigabit Ethernet (GbE) – Hybrid USB Type-C Dock (DK30C2DPEPUE) – Dokkingstasjon – USB-C – 2 x HDMI, 2 x DP – 1GbE – 170 watt – Storbritannia, Europa
kr 2 982,00 eksl. mva.
9 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM Universal Laptop Docking Station – USB-C & USB 3.0 – Dual 4K DP & HDMI – 100W PD – Mac Windows & Chrome OS – 4x USB
| Vekt | 1,352 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – ekstern – 1 m |
| Nettverksstandarder | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | 100 W-effektlevering, DisplayPort Alt Mode, dobbeltskjermstøtte, full dupleksstøtte, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat), støtte for Preboot Execution Environment (PXE) |
| Hovedfarge på produkt | Svart, romgrå |
| OS påkrevd | Apple macOS 10.11, Apple macOS 10.12, Apple macOS 10.14, Apple macOS 10.15, Apple macOS 11.0, Apple macOS 12.0, Apple macOS 13.0, Google Chrome OS 55 eller nyere, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11, Ubuntu 18.04, Ubuntu 20.04 |
| Produktbredde | 22 cm |
| Produktdybde | 8 cm |
| Produkthøyde | 3 cm |