Beskrivelse
STARTECH.COM USB-C Multiport Adapter – HDMI / VGA – PD – SD – Ethernet – Audio – 30cm Cable – USB-C Mini Dock – Mac & Windows
Startech USB C Multiport Adapter, USB-C Mini Travel Dock with 4K HDMI or 1080p VGA, 3x USB 3.0 Hub, SD, GbE, Audio, 100W PD Pass-Through, Portable Docking Station for Laptop/Tablet – USB 3.0 Mini Dock – Dokkingstasjon – USB-C – VGA, HDMI – 1GbE
kr 357,00 eksl. mva.
56 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM USB-C Multiport Adapter – HDMI / VGA – PD – SD – Ethernet – Audio – 30cm Cable – USB-C Mini Dock – Mac & Windows
| Vekt | ,185 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – integrert – 30 cm |
| Nettverksstandarder | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Egenskaper | 100 W-effektlevering, 4K Ultra HD |
| Hovedfarge på produkt | Svart, romgrå |
| OS påkrevd | Android, Apple iOS, Apple macOS Big Sur 11.0, Apple macOS Catalina 10.15, Apple macOS High Sierra 10.13, Apple macOS Mojave 10.14, Apple macOS Monterey 12.0, Apple macOS Sierra 10.12, Apple macOS Ventura 13.0, Apple OS X 10.11 El Capitan, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 |
| Produktbredde | 6 cm |
| Produktdybde | 11.6 cm |
| Produkthøyde | 1.5 cm |