Beskrivelse
TARGUS USB-C Dual 4K Dock with 65w PowerDelivery USB-C 2xHDMI 3xUSB RJ45 1GbE
Targus – Dokkingstasjon – USB-C – 2 x HDMI – 1GbE – 130 watt
kr 1 348,00 eksl. mva.
21 på lager (kan også restbestilles)
TARGUS USB-C Dual 4K Dock with 65w PowerDelivery USB-C 2xHDMI 3xUSB RJ45 1GbE
| Vekt | 1,25 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – ekstern – 1 m 1 x USB-A til USB-C adapter – ekstern |
| Nettverksstandarder | Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Strømkildetype | Strømadapter |
| Egenskaper | 4K Ultra HD, 5K Ultra HD, 65 W-effektlevering, DisplayLink DL-6950 chipset, HDR-støtte, Sikkerhetslåsspor (kabellås solgt separat) |
| OS påkrevd | Android, Apple MacOS, Google Chrome OS, Linux, Microsoft Windows, Ubuntu |
| Produktbredde | 16.5 cm |
| Produktdybde | 8.3 cm |
| Produkthøyde | 2.9 cm |