Beskrivelse
STARTECH.COM USB 3.0multi-Media Memory Card Reader SD/microSD/CompactFlash USB-C External Card Reader with USB-A Adapter
Startech USB 3.0 Multi-Media Memory Card Reader, SD/microSD/CompactFlash Card Reader, Portable USB 5Gbps Card Adapter, External USB-C Card Reader with Attached USB-A Adapter – Works with Any Operating System (FCREADMICRO3V2) – Kortleser (CF II, SDHC, microSDHC, SDXC, microSDXC, SD 3.0 UHS-I) – USB 3.0/USB-C
kr 322,00 eksl. mva.
7 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM USB 3.0multi-Media Memory Card Reader SD/microSD/CompactFlash USB-C External Card Reader with USB-A Adapter
| Vekt | ,1 kg |
|---|---|
| Produktfarge | Grå |
| Produkttype | Kortleser – ekstern |
| Egenskaper | Skrivebeskyttelsesbryter, USB-bussdrevet |
| Batterikapasitet (Wh) | (maks.) |
| OS påkrevd | Android, Apple iPadOS, Apple MacOS, Google Chrome OS, Linux, Microsoft Windows |
| Produktbredde | 38.9 cm |
| Produktdybde | 2.8 cm |
| Produkthøyde | 1.5 cm |
| Kompatible minnekort | CompactFlash-korttype II, SDHC-minnekort, microSDHC, SDXC-minnekort, microSDXC, SD 3.0 UHS-I |
| Grensesnitttype | USB 3.0/USB-C |