Beskrivelse
ThinkPad 65W AC
– Høy kvalitet
– Langt liv
– Enkel installasjon
Lenovo 65W AC Adapter
kr 694,00 eksl. mva.
10 på lager (kan også restbestilles)
ThinkPad 65W AC
– Høy kvalitet
– Langt liv
– Enkel installasjon
| Driftstemperatur (T-T) | 5 – 40 °C |
|---|---|
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Lagringstemperatur (T-T) | -31 – 60 °C |
| Produktfarge | Svart |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 65 W |