Beskrivelse
FRU45N0314, Notebook, Indoor,
Lenovo AC Adapter 65W 20V
kr 1 013,00 eksl. mva.
4 på lager (kan også restbestilles)
FRU45N0314, Notebook, Indoor,
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Merkekompatibilitet | Lenovo |
| Produktfarge | Svart |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 65 W |