Beskrivelse
135W 2-pins strømadapter/inverter Innendørs svart
Ha strøm når du trenger det, der du trenger det, når som helst med ThinkPad AC-adapteren. Ha ett på pulten, et annet hjemme, og spar batteriene til turen.
Lenovo 135W 2pin power
kr 989,00 eksl. mva.
3 på lager (kan også restbestilles)
135W 2-pins strømadapter/inverter Innendørs svart
Ha strøm når du trenger det, der du trenger det, når som helst med ThinkPad AC-adapteren. Ha ett på pulten, et annet hjemme, og spar batteriene til turen.
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Kompatibilitet | ThinkPad T440s |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 135 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |