Beskrivelse
Techly Idata Hdmi2-4K2Hdr Video
kr 1 315,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Techly Idata Hdmi2-4K2Hdr Video
| #I/T | |
|---|---|
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Kabinettmateriale | Metall |
| Maksimal driftsavstand | 5 m |
| Maksimal oppløsning | 3840 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |