Beskrivelse
Jabra Evolve 2 75
Jabra Evolve2 75, det nyeste hodesettet i vår verdensledende Evolve-serie, er spesielt utviklet for hybridarbeid slik at du er tilkoblet og produktiv overalt. Banebrytende dobbeltskum-teknologi*, 8 presist plasserte mikrofoner og Jabra Advanced Active Noise Cancellation™ gir utrolig lydkvalitet også i de mest støyrike omgivelsene – noe som øker fleksibiliteten og produktiviteten uansett hvor du jobber. Et unikt øreputedesign gir mindre trykk og øker ventilasjonen for økt komfort og krystallklar lyd. Overalt.
SAMTALEYTELSE
Førsteklasses beamforming 8-mikrofonteknologi for blokkering av bakgrunnsstøy og krystallklare samtaler
MIKROFONARM
33% kortere og innfellbar for økt fleksibilitet og bedre lyd
ANC
Fullt justerbar Jabra Advanced Active Noise Cancellation™ for økt fokus i støyrike miljøer
BUSYLIGHT
Forbedret busylight med 360° synlighet for økt konsentrasjon og fokus
TRÅDLØS REKKEVIDDE
30m trådløs rekkevidde, dobbel tilkobling til PC og mobil og Link 380 dongle for maksimal fleksibilitet
HØYTTALERE
40mm høyttalere for førsteklasses musikk-kvalitet
SAMTALEKVALITET + STØYISOLASJON
Unike øreputer med dobbeltskum gir bedre støyisolasjon for utrolig samtaleklarhet
BATTERI
Forbedret batteriytelse for økt fleksibilitet
BRIKKESETT
Avansert trippelt brikkesett driver en unik algoritme for raskere, smartere og kraftigere ytelse
| Produkt: | |
| Produktbeskrivelse: | JABRA Evolve2 75 Link380 MS Stereo Stand Black |
| Beskrivelse: | Jabra Evolve2 75 – Hodesett – on-ear – Bluetooth – trådløs, kablet – aktiv støydemping – lydisolerende – svart – Certified for Microsoft Teams |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Produkttype: | Hodesett – Bluetooth – trådløs, kablet – USB-A |
| Kompatibilitet: | iPhone, Android-telefon, Mac, Windows |
| Tilleggsfunksjoner: | DSP |
| Størrelses- og vektdetaljer: | Håndsett: 14.5 cm x 19 cm x 6.7 cm / 197 g |
| Farge: | Svart |
| Hodebåndmateriale: | Skum, kunstlær, metall |
| Øreproppmateriale: | Kunstskinn |
| Anbefalt bruk: | Bærbar elektronikk, datamaskin – kommunikasjon |
| Maks. driftsavstand: | 30 m |
| Lydutgang | |
| Hodetelefonenes formfaktor: | On-ear |
| Overføringsteknologi: | Trådløs, kablet |
| Trådløs teknologi: | Bluetooth |
| Bluetooth lydkodek: | SBC, AAC |
| Bluetooth-versjon: | Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth-profiler: | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Serial Port Profile (SPP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Phonebook Access Profile (PBAP) |
| Lydmodus: | Stereo |
| Lydeffekter: | Power Bass, HD Voice |
| Støydemping: | Ja |
| Aktiv støyundertrykkelse: | Ja |
| Aktiv støydempingsteknologi: | Advanced ANC |
| Frekvensrespons: | 20 – 20000 Hz |
| Maks inn-effekt: | 30 mW |
| Følsomhet: | 84 dB/mW |
| Impedans: | 16 ohm |
| Membran: | 40 mm |
| Antall parellellkoblede enheter: | 2 |
| Egenskaper: | Opptattlys, SafeTone-teknologi, PeakStop-teknologi, Jabra Direct, HearThrough |
| Mikrofon | |
| Type: | Boom |
| Produktformfaktor: | Hodesettsmikrofon |
| Mikrofondriftsmåte: | Stråleforming |
| Mikrofoner inkludert: | 8 |
| Følsomhet: | -35 dbV/pascal |
| Frekvensrespons: | 5 – 20000 Hz |
| Fjernkontroll | |
| Kontroller: | Dempeknapp, avslå anrop, taleassistent, videresendt anrop, svare på anrop |
| Sporing | |
| Sensorer: | På-øret-påvising |
| Koblinger | |
| Koblingstype: | USB (USB Type-A) |
| Kabel | |
| Avtakbar kabel: | Ja |
| Kabellengde: | 1.2 m |
| Internet of Things (IoT) | |
| Kompatibel med Internet of Things (IoT): | Ja |
| Intelligent assistent: | Innebygd Alexa |
| Diverse | |
| Tilleggsutstyr inkludert: | Ladestativ, bærepose, USB-C ladekabel, Jabra Link 380 USB Adapter |
| Kabeldetaljer: | USB-C ladekabel – avtakbar – 1.2 m |
| Programvaresertifisering: | Certified for Microsoft Teams |
| Tilpassede standarder: | Plug and Play, MFI, G616 |
| Strømforsyning | |
| Batteri: | Batteri til hodesett oppladbar – litiumion |
| Levetid (inntil): | 36 time(r) |
| Kjøretidsdetaljer: | Vedvarende avspilling (støydemping AV): inntil 36 timer Vedvarende avspilling (støydemping PÅ): inntil 33 timer Kontinuerlig tale (støydemping AV): inntil 25 timer Kontinuerlig tale (støydemping PÅ): inntil 19 timer |
| Oppladingstid: | 160 min |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset garanti – 2 år |
| Størrelser og vekt (forsendelse) | |
| Fraktbredde: | 19.9 cm |
| Fraktdybde: | 23.8 cm |
| Frakthøyde: | 7.5 cm |
















