Beskrivelse
AC-adapter, 65W, 19,5V, 3-pins, 7,4 mm, C6 strømkabel, lot 6
Strømlinjeformet og strømlinjeformet har vi redesignet adapteren vår for å spare plass og enkelt koble til.
Dell AC Adapter, 65W, 19.5V, 3
kr 452,00 eksl. mva.
304 på lager (kan også restbestilles)
AC-adapter, 65W, 19,5V, 3-pins, 7,4 mm, C6 strømkabel, lot 6
Strømlinjeformet og strømlinjeformet har vi redesignet adapteren vår for å spare plass og enkelt koble til.
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
|---|---|
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Kabler inkludert | AC |
| Kompatibilitet | – Chromebook 11, – Inspiron 15 3537, – Latitude 14 Rugged Extreme (7404), 15R 5537, 17 3737, 17 7737, 17R 5737, 3120, 3150, 3330, 3340, 3350, 3440, 3450, 3540, 3550, 5737, 7537, 7737, E5250, E5440, E5450, E5540, E5550, E6440, E6540, E7240, E7270, E7440, E7470 |
| Merkekompatibilitet | DELL |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 65 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |