BROTHER LC121BK ink black 300pages for DCP-J752DW,MFC-J470DW,-J870DW
kr 188,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
The Brother LC121BK svart blekkpatron – enkeltpakke. Trykker 300 sider.
Når det er tid for å bytte ut printerblekket, kan du stole på Brother’s LC121BK Ink Cartridge for å sikre at skriveren din forblir i perfekt stand og at utskriftene dine forblir krystallklare.
Selv om det kan være fristende å kjøpe rimeligere, ikke-merkede materialer, bør du huske at refiller og andre billige printpatroner ikke bare kan påvirke kvaliteten på utskriftene dine, men også ugyldiggjøre garantien og forårsake langvarig skade på skriveren din.
Denne ekte LC121BK blekkpatronen i svart sørger for at maskinen din fungerer som den skal, og gir deg bedre valuta for pengene på sikt og imponerende resultater hver gang.
Siden du bruker svart blekk mer enn fargede patroner, kan det hende du må fylle på oftere. Sørg for at du ikke går tom for spill ved å kjøpe denne LC121BK kassetten i dag.
| Vekt | ,05 kg |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 – 35 °C |
| Kompatibilitet | DCP-J752DW, MFC-J870DW |
| Lagringstemperatur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Merkekompatibilitet | Brother |
| Black ink cartridges antall | 1 |
| Svart blekk-type | Pigmentbasert blekk |
| Blekk-type | Pigmentbasert blekk |
| Utskriftsfarger | Svart |
| Print teknologi | Blekkstråleutskrift |
| Forsyningstype | Enkeltpakke |