Beskrivelse
802,3at PoE-injektor
Gir strøm og tilkobling
Tillater levering av både data og strøm til Meraki MV smartkamera over en enkelt Ethernet-kabel, noe som muliggjør enkel installasjon.
kr 3 185,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
802,3at PoE-injektor
Gir strøm og tilkobling
Tillater levering av både data og strøm til Meraki MV smartkamera over en enkelt Ethernet-kabel, noe som muliggjør enkel installasjon.
| Vekt | 0,34 kg |
|---|---|
| #I/T | Cisco Meraki |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 – 70 °C |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Ethernet LAN-datahastigheter | 10, 100, 1000 |
| Nettverksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN-porter (RJ-45) | 2 |
| Maksimal driftsavstand | 100 m |