Beskrivelse
HDMI-kabel 4K, 0,5m
Ultra høyhastighets 4K@60Hz 18Gbit HDMI 2.0-kabel med dynamisk HDR og Audio Return Channel (ARC). Støtter oppløsninger opp til 4K og oppdateringsfrekvenser opp til 60Hz.
MicroConnect HDMI Cable 4K, 0.5m
kr 78,00 eksl. mva.
28 på lager (kan også restbestilles)
HDMI-kabel 4K, 0,5m
Ultra høyhastighets 4K@60Hz 18Gbit HDMI 2.0-kabel med dynamisk HDR og Audio Return Channel (ARC). Støtter oppløsninger opp til 4K og oppdateringsfrekvenser opp til 60Hz.
| #I/T | New |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Båndbredde | 60 MHz |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | Dolby TrueHD |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabelfarge | Svart |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 4096 x 2160 |
| Støttet video modes | 2160p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |