Beskrivelse
HDMI-kabel 8K, 10m
Ultra High-Speed 8K@60Hz 48Gbit HDMI 2.1-kabel med dynamisk HDR og forbedret Audio Return Channel (eARC). Støtter oppløsninger opp til 10K og oppdateringsfrekvenser opp til 120Hz. Denne kabelen er bakoverkompatibel
MicroConnect HDMI Cable 8K, 10m
kr 258,00 eksl. mva.
463 på lager (kan også restbestilles)
HDMI-kabel 8K, 10m
Ultra High-Speed 8K@60Hz 48Gbit HDMI 2.1-kabel med dynamisk HDR og forbedret Audio Return Channel (eARC). Støtter oppløsninger opp til 10K og oppdateringsfrekvenser opp til 120Hz. Denne kabelen er bakoverkompatibel
| #I/T | MicroConnect |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Bærekraftssertifikater | CE, REACH, RoHS |
| Båndbredde | 120 MHz |
| Dataoverføringshastighet | 48 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 1.4/2.2 |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabellengde | 10 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 7680 x 4320 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 7680 x 4320 |
| Støttet video modes | 2160p, 4320p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 120 Hz |