Beskrivelse
HDMI-kabel 4K, 20m
Ultra High-Speed 4K@40Hz 10,2Gbit HDMI 1.4-kabel med dynamisk HDR og Audio Return Channel (ARC). Støtter oppløsninger opp til 4K og oppdateringsfrekvenser opp til 30Hz.
MicroConnect HDMI Cable 4K, 20m
kr 489,00 eksl. mva.
281 på lager (kan også restbestilles)
HDMI-kabel 4K, 20m
Ultra High-Speed 4K@40Hz 10,2Gbit HDMI 1.4-kabel med dynamisk HDR og Audio Return Channel (ARC). Støtter oppløsninger opp til 4K og oppdateringsfrekvenser opp til 30Hz.
| #I/T | MicroConnect |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Båndbredde | 60 MHz |
| Dataoverføringshastighet | 10,2 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 1.4/2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabellengde | 20 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 3840 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 4096 x 2160 |
| Støttet video modes | 2160p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |