Beskrivelse
Micro USB-lader 15W 5,25V 3A Plugg: Micro-USB UK vegg
I CoreParts finner du et utvalg adaptere som matcher ytelsen til din originale adapter med ulike kapasiteter, og produseres av høykvalitets, sertifiserte og pålitelige leverandører.
CoreParts Micro USB Charger
kr 183,00 eksl. mva.
21 på lager (kan også restbestilles)
Micro USB-lader 15W 5,25V 3A Plugg: Micro-USB UK vegg
I CoreParts finner du et utvalg adaptere som matcher ytelsen til din originale adapter med ulike kapasiteter, og produseres av høykvalitets, sertifiserte og pålitelige leverandører.
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Av/på-bryter | Nei |
| Inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| Inngangsspenning | 110-230 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kabinettmateriale | Plastic |
| Kompatibilitet | HP Chromebook 11 G2 G6V82ES, Surface 3 |
| Produktfarge | Svart |
| Utgangseffekt | 15 W |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |