Beskrivelse
HDMI+VGA+USB+3,5mm – HDMI+VGA+USB+3,5mm, 2,0m, Svart
Høyytelses alt-i-ett-kabel med HDMI, USB 2.0 og Micro VGA + lyd (3,5mm). Designet for bruk med bærbare og stasjonære enheter med både HDMI og VGA – de mest vanlige AV-tilkoblingene.
Vivolink PRO HDMI+USB+VGA/AUDIO
kr 274,00 eksl. mva.
47 på lager (kan også restbestilles)
HDMI+VGA+USB+3,5mm – HDMI+VGA+USB+3,5mm, 2,0m, Svart
Høyytelses alt-i-ett-kabel med HDMI, USB 2.0 og Micro VGA + lyd (3,5mm). Designet for bruk med bærbare og stasjonære enheter med både HDMI og VGA – de mest vanlige AV-tilkoblingene.
| #I/T | New |
|---|---|
| 3D | Nei |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabelfarge | Svart |
| Kabellengde | 2 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI+VGA+USB+3.5mm |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI+VGA+USB+3.5mm |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Støtter Linux-OS | Ja |
| Stotter mac os | Ja |
| Støtter Windows-OS | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Støttet video modes | 1080p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |