Beskrivelse
Pro Keystone Hvit USB3.0 A-Hun til USB3.0 A-Hann 5m
USB3.0 Aktiv Kobberkabel for profesjonell installasjon. Ekstremt fleksibel og slitesterk. Produsert i 99,9% rent kobber med en robust gummioverflate.
Vivolink Keystone White USB3,0
kr 488,00 eksl. mva.
75 på lager (kan også restbestilles)
Pro Keystone Hvit USB3.0 A-Hun til USB3.0 A-Hann 5m
USB3.0 Aktiv Kobberkabel for profesjonell installasjon. Ekstremt fleksibel og slitesterk. Produsert i 99,9% rent kobber med en robust gummioverflate.
| #I/T | Vivolink |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabellengde | 5 m |
| Kontakt 1 | USB-A |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Hun |
| Kontakt 2 | USB A |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Hvit |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |