Beskrivelse
SANDISK 128GB Ultra USB3.0
SanDisk Ultra – USB-flashstasjon – 128 GB – USB 3.0
kr 326,00 eksl. mva.
39 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK 128GB Ultra USB3.0
| Vekt | ,018 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | nøkkelringsløyfe, Passordbeskyttelse, retraktil kontakt |
| Inkludert programvare | SanDisk SecureAccess, SanDisk RescuePRO |
| Sikkerhetsalgoritmer | 128-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.5 eller nyere, Microsoft Windows Vista / XP / 7 / 8 |
| Produktbredde | 56.8 mm |
| Produktdybde | 21.3 mm |
| Produkthøyde | 10.8 mm |