Beskrivelse
SANDISK Extreme PRO 256GB USB 3.2 Solid State Flash Drive
SanDisk Extreme PRO – USB-flashstasjon – 256 GB – USB 3.2
kr 668,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
SANDISK Extreme PRO 256GB USB 3.2 Solid State Flash Drive
| Vekt | ,029 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | aluminiumshus, Passordbeskyttelse, retraktil kontakt |
| Inkludert programvare | SanDisk SecureAccess, SanDisk RescuePRO |
| Sikkerhetsalgoritmer | 128-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.7 eller nyere, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 |
| Produktbredde | 11 mm |
| Produktdybde | 21 mm |
| Produkthøyde | 71 mm |