Beskrivelse
SANDISK Ultra Dual Drive m3.0 256GB
SanDisk Ultra Dual M3.0 – USB-flashstasjon – 256 GB – USB 3.0 / micro USB
kr 539,00 eksl. mva.
13 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Ultra Dual Drive m3.0 256GB
| Vekt | ,017 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | USB On-The-Go-kompatibel |
| Inkludert programvare | SanDisk Memory Zone |
| OS påkrevd | Android, Apple MacOS X 10.6 eller nyere, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 |
| Produktbredde | 30.2 mm |
| Produktdybde | 25.47 mm |
| Produkthøyde | 11.76 mm |