Beskrivelse
SANDISK Phone Drive USB Type-C/USB Type-A devices 100MB/s 64GB – Black Color
SanDisk Phone – USB-flashstasjon – 64 GB – USB 3.2 Gen 1 / USB-C – svart
kr 229,00 eksl. mva.
10 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Phone Drive USB Type-C/USB Type-A devices 100MB/s 64GB – Black Color
| Vekt | ,02 kg |
|---|---|
| Produkttype | USB-flashstasjon |
| Egenskaper | flip-lokk design, nøkkelringsløyfe |
| Hovedfarge på produkt | Svart |
| OS påkrevd | Apple MacOS 10.9 eller senere, Microsoft Windows 10 eller senere |
| Produktbredde | 70 mm |
| Produktdybde | 80 mm |
| Produkthøyde | 11 mm |