Beskrivelse
STARTECH.COM USB 3.1 Gen 2 Hard Drive Standalone Duplicator Dock
StarTech Standalone Hard Drive Duplicator, Dual Bay HDDSSD ClonerCopier, USB 3.1 (10 Gbps) to SATA III (6Gbps) HDDSSD Docking Station, Hard Disk Duplicator Dock – Hard Drive Cloner – Harddisk-duplekser – 2 brønner (SATA-300) – for P/N: TBLT3MM1MA, TBLT3MM2M, TBLT3MM2MA
kr 1 109,00 eksl. mva.
13 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM USB 3.1 Gen 2 Hard Drive Standalone Duplicator Dock
| Vekt | 1,032 kg |
|---|---|
| Dataoverføringshastighet | 300 Mbps |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.0 – 9 pin USB Type B |
| Kabler inkludert | 2 x USB-kabel |
| Kompatible produkter | P/N: TBLT3MM1MA, TBLT3MM2M, TBLT3MM2MA |
| Strømkildetype | Ekstern strømadapter |
| Egenskaper | LED-indikator, UASP-overføringsprotokoll |
| Enhetsgrensesnitt | SATA 3Gb/s |
| Typeprodukt | Ingen HDD |
| Type kontrollenhet | Harddisk-duplekser |
| Produktbredde | 13.2 cm |
| Produktdybde | 14.2 cm |
| Produkthøyde | 7 cm |