Tilleggsinformasjon
| Vekt | ,02 kg |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Beskyttelsesfunksjoner | Dust resistant, Fallsikker |
| Driftstemperatur (T-T) | -25 – 85 °C |
| Flashkorttype | SDXC |
| Flashminneklasse | Class 10 |
| Intern minnetype | UHS-II |
| Kapasitet | 128 GB |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lesehastighet | 300 MB/s |
| Produktfarge | Svart |
| Skrivehastighet | 300 MB/s |
| Uhs hastighet class | Class 3 (U3) |
| Video hastighet klasse | V90 |





