Tilleggsinformasjon
| Vekt | ,02 kg |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | -25 – 85 °C |
| Flashkorttype | MicroSDXC |
| Kapasitet | 128 GB |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lesehastighet | 160 MB/s |
| Produktfarge | Gull, Rød |
| Skrivehastighet | 90 MB/s |
| Uhs hastighet class | Class 3 (U3) |
| Video hastighet klasse | V30 |
| Ytelse | A2 |





