Beskrivelse
SANDISK Express microSD Card 512GB Up to 880MB/s Read Up to 650MB/s Write 210MB/s Sustained Write U3 C10
kr 1 459,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
SANDISK Express microSD Card 512GB Up to 880MB/s Read Up to 650MB/s Write 210MB/s Sustained Write U3 C10
| Vekt | ,022 kg |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Beskyttelsesfunksjoner | Fallsikker, Magnetbestandig, Røntgensikker, Støtsikker, Vanntett |
| Driftstemperatur (T-T) | -25 – 85 °C |
| Flashkorttype | MicroSDXC |
| Intern minnetype | UHS-I |
| Kapasitet | 512 GB |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lesehastighet | 880 MB/s |
| Produktfarge | Svart |
| Skrivehastighet | 650 MB/s |
| Uhs hastighet class | Class 3 (U3) |
| Ytelse | A1 |