Beskrivelse
SANDISK Portable SSD 1TB USB 3.2 USB-C
SanDisk Portable – SSD – 1 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 2 (USB-C kontakt)
kr 1 570,00 eksl. mva.
118 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Portable SSD 1TB USB 3.2 USB-C
| Vekt | ,11 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Støtmotstandig, karabinkrokløkke |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 2 – 24 pin USB-C |
| Kabler inkludert | 1 x kabel for USB-C til USB-A |
| Batterikapasitet (Wh) | 1 TB |
| Type kontrollenhet | Fast tilstand-stasjon – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 46.9 mm |
| Produktdybde | 96.9 mm |
| Produkthøyde | 9.91 mm |