Beskrivelse
SANDISK Extreme Portable SSD 1TB 1050 MB/s
SanDisk Extreme Portable – SSD – kryptert – 1 TB – ekstern (bærbar) – USB 3.2 Gen 2 – 256-bit AES
kr 1 980,00 eksl. mva.
78 på lager (kan også restbestilles)
SANDISK Extreme Portable SSD 1TB 1050 MB/s
| Vekt | ,12 kg |
|---|---|
| Beskyttelsesfunksjoner | Støvsikker, vannbestandig |
| Grensesnitt | 1 x USB 3.2 Gen 2 |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C-kabel – ekstern 1 x USB-C til USB-A adapter – ekstern |
| Batterikapasitet (Wh) | 1 TB |
| Sikkerhetsalgoritmer | 256-bit AES |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.6 eller nyere, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1 |
| Type kontrollenhet | Fast tilstand-stasjon – ekstern (bærbar) |
| Produktbredde | 52.42 mm |
| Produktdybde | 100.54 mm |
| Produkthøyde | 8.95 mm |